X EDYCJA SZKOLNEGO KONKURSU „KOLORAMI JESIEŃ SIĘ ZACZYNA „

Odbyła się już X edycja szkolnego konkursu plastycznego pt.” Kolorami jesień się zaczyna”. Inicjatorem konkursu oraz organizatorem jest p. Iwona Hoc. Do jury zaproszeni są plastycy i nauczyciele. Przy ocenianiu prac jury bierze  pod uwagę kolorystykę, kompozycję, wyjątkowość i niepowtarzalność pracy oraz ogólne wrażenie. W tym roku szkolnym tę odpowiedzialną i zaszczytną rolę pełniły panie: Magdalena Gotowicka oraz Ewa Konieczny.Wręczenie  wyróżnień odbyło się 20 września 2017r. Pani dyrektor Beata Margula uroczyście wręczyła dyplomy i nagrody laureatom. Na konkurs wpłynęło 46 prac z klas 0-IV.
Wyróżnione prace to: Grupa OA
Furmańczyk Wiktoria, Jakubowski Hubert, Kwiecień Maja, Zbrzeska Hanna, Wojdak Zuzanna,
Grupa OB
Iwan Szymon,
Grupa OC
Furmańczyk Marek, Kazimierczak Gracjan, Wargi. Marcelina,
Klasa IA
Rajtarowska Ewa
Klasa IC
Brajta Karol, Gmitrowicz Antonina, Górski Jakub, Kołodziejczyk Jakub, Kolasińska Maja, Stanisławski Bartosz, Turniak Przemysław,
Klasa IVD
Zerbin Nikola, Zielińska Agata.
Każde działania plastyczne wpływają na wrażliwość dziecka. Uczą wyobraźni. Stanowią dobry początek do dalszej nauki. Dlatego też zachęcajmy naszych milusińskich do różnych form artystycznych a na pewno będziemy świadkami ich sukcesów.
Siedem osób z pierwszych klas zakwalifikowało się Gminnego Konkursu Plastycznego pt.”Złota Polska Jesień”. Naszą szkołę będą reprezentować : Biernacki Rafał kl.1a, Grał Nadia kl.1a, Juszczyk Fabian kl.1b, Niciak Oliwia kl.1c, Ostęp Marta kl.1c, Stanejko Brajan kl.1c oraz Szafrańska Natalia kl.1c.Życzymy dalszych sukcesów w działaniach plastycznych.