WIOSNA ZDROWA I KOLOROWA – pod takim hasłem uczniowie klas 0-3 świętowali nadejście wiosny.

Dzieci rozpoczęły ten dzień od przygotowania szarfy  ze zwiastunami wiosny, musiały się wykazać pomysłowością i znajomością oznak nadchodzącej wiosny. Kolejnym zadaniem  było wykonanie zdrowych kanapek.

Tak przygotowane  klasy spotkały się w dużej sali gimnastycznej, która zamieniła się w miejsce „wiosennego pikniku”. W kolorowym korowodzie ze śpiewem i tańcem dzieci zaprezentowały wiosenne atrybuty, siedząc na kolorowych kocykach wysłuchały pani pielęgniarki, która przekazała informacje dotyczące zdrowego odżywiania i z wielkim apetytem przystąpiły do konsumpcji kanapek. Wspaniała atmosfera sprawiła, że poczuliśmy się jak na prawdziwym pikniku.

Uśmiechnięte buzie dzieci świadczą o tym, że impreza była udana.