Uczniowie klas drugich Mistrzami „ALE FRAJDY” !!!

Dnia 10 grudnia w hali sportowej OSiR przy ul. Pierwszej Brygady odbyły się zawody sprawnościowe pod nazwą „Ale frajda z Mikołajem”. W imprezie wzięły udział 12-osobowe reprezentacje dziewięciu stargardzkich szkół podstawowych z klas pierwszych i drugich.

Drużyny  rywalizowały  w konkurencjach szybkościowych, zwinnościowych i zręcznościowych np. bieg z czapką i workiem Mikołaja, układanie puzzli z Mikołajem, jazda na platformie, toczenie piłki, bieg z pałeczką sztafetową i zwinnościowy tor przeszkód.

Najpierw udział wzięli uczniowie klas pierwszych, którzy zacięcie walczyli do samego końca. Wspaniała i zacięta rywalizacja swój punkt kulminacyjny miała dopiero w ostatnim wyścigu, którego zwycięzca stawał się Mistrzem Ale Frajdy. Nasi uczniowie w tym biegu przybiegli na miejscu trzecim i właśnie na najniższym stopniu podium ukończyli swój start. Zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 5.

Nasi sportowcy z klas drugich wygrali wszystkie konkurencie, pokonując pozostałe ekipy z innych stargardzkich szkół . Zdobyli tytuł Mistrza Stargardu w zawodach sportowych „Ale frajda z Mikołajem”. Na kolejnych miejscach uplasowały się Szkoła Podstawowa nr 4 i Szkoła Podstawowa 5.

Nasi uczniowie zostali  nagrodzeni okazałym pucharem i  pamiątkowym dyplomem. Dzieci otrzymały złote medale, upominki od Mikołaja i słodycze.

Serdecznie wszystkich gratulujemy wspaniałych wyników!

Reprezentacja SP  3 Stargard w międzyszkolnych zawodach sprawnościowych

„Ale frajda z Mikołajem”