UCZNIOWIE I UCZENNICE Z KLAS PIERWSZYCH MISTRZAMI „ALE FRAJDY” !!!

Dnia 17 grudnia w hali sportowej OSiR przy ul. Pierwszej Brygady odbyły się zawody sprawnościowe pod nazwą „Ale frajda z Mikołajem”. W imprezie wzięły udział 12-osobowe reprezentacje dziewięciu stargardzkich szkół podstawowych z klas pierwszych i drugich.

Drużyny  rywalizowały  w konkurencjach szybkościowych, zwinnościowych i zręcznościowych np. bieg z czapką i workiem Mikołaja, układanie puzzli z Mikołajem, jazda na platformie, toczenie piłki, bieg z pałeczką sztafetową i zwinnościowy tor przeszkód.

Najpierw udział wzięli uczniowie klas pierwszych, którzy zacięcie walczyli do samego końca. Wspaniała i zacięta rywalizacja swój punkt kulminacyjny miała dopiero w ostatnim wyścigu, którego zwycięzca stawał się Mistrzem Ale Frajdy. Nasi uczniowie w tym biegu okazali się najszybsi i zasłużenie zwyciężyli.

Sportowcy z klas drugim również zawzięcie rywalizowali. Na drugim miejscu uplasowali się w zwodach grupowych dzięki czemu weszli do wielkiego finały. W nim zmierzyliśmy się z bardzo silnymi rywalami z drugiej grupy. Niestety nie udało się wygrać żadnego wyścigu, co spowodowało że rundę finałową i całe zawody ukończyliśmy na czwarty miejscu.

Nasi uczniowie zostali  nagrodzeni okazałym pucharem i  pamiątkowym dyplomem. Dzieci otrzymały złote medale, upominki od Mikołaja i słodycze.

Serdecznie wszystkich gratulujemy wspaniałych wyników!

Reprezentacja SP  3 Stargard w międzyszkolnych zawodach sprawnościowych

„Ale frajda z Mikołajem”