SZKOLNY KONKURS PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

W piątek 15 marca w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się I Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej. Wykonawców i ich rodziców przywitał Dyrektor szkoły Pan Romuald Bobrowicz. Uczniowie zaprezentowali się  w dwóch kategoriach wiekowych jako soliści i zespoły wokalne. Usłyszeliśmy Szarą Piechotę, Serce w plecaku, Co to jest Niepodległość, Flaga, Przybyli ułani pod okienko, Dziewczyna z granatem, Dziś idę walczyć mamo.

W kategorii solistów  9 -11 lat

I miejsce ex aequo Maja Pozdrowicz i Milena Bryła z klasy IV A

II miejsce – Magdalena Winiarska z klasy IV C

III miejsce – Wiktoria Gontarz z klasy V E

Wyróżnienie  – Agata Zielińska z klasy V D, Faustyna Gągola z klasy V E, Iga Brajta z klasy V E.

W kategorii solistów 12-14 lat

I miejsce – Jagoda Żak  z klasy V B

II miejsce – Wiktoria Lewandowska z klasy VII A

III miejsce  – Julietta Owczarek z klasy VC

W kategorii zespołów wokalnych

II miejsce  – Maja Pozdrowicz i Wiktoria Czechowska z klasy IV A

III miejsce – Magdalena Winiarska i Gabriela Szumlewska z klasy IV C, Jagoda Grzelak i Zuzanna Michalska z klasy VD, Gabriela Końciak i Zuzanna Sot z klasy IV B

Wyróżnienie – Anna Ignasiak i Oliwia Dudek z klasy VD

Konkurs Piosenki poprowadziła Agata Zielińska z klasy V D.  Pomoc przy aparaturze muzycznej Oliwier Rozbiegalski z klasy IIIBG. Fotorelację przygotowała nasza absolwentka, Julia Kowalczyk. Podziękowania za pomoc techniczną w organizacji konkursu dla Pani Ewy Korzeniowskiej, Pani Małgorzaty Kuligowskiej – Lorek oraz  Pani Anety Kilar. Szkolny Konkurs Piosenki przygotowała Pani Iwona Aładowicz. Gratulujemy wszystkim wykonawcom udanych prezentacji artystycznych.