ŚWIĘTO DYNI

7 listopada w Oddziale przedszkolnym przy Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie dzieci z grupy 0A i 0B obchodziły dyniowe święto. W czwartek z tej okazji przeprowadzone zostały warsztaty rękodzielnicze, które poprowadziły Pani Alina Moryl i Pani Anna Łodzińska. Dzieci dzięki warsztatom poznaly wiele ciekawych informacji, o jakże zdrowych warzywach jakimi są dynie. Mogły również posmakować pysznego dżemu dyniowego, który specjalnie na tę okoliczność przygotowała Pani Alina Moryl. Na koniec warsztatów dzieci wspólnie wykonały piękne opaski dyniowe, dzięki którym mogły się poczuć bardzo wyjątkowo na balu, który przygotowały wychowawczynie klas Pani Katarzyna Moryl i Pani Sandra Malinowska. Było kreatywnie, smacznie i bardzo wesoło.
Katarzyna Moryl