Sukcesy w II Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej

27 marca 2019 roku uczennice naszej szkoły wzięły udział w II Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Patriotycznej pod patronatem Prezydenta Miasta Pana Rafała Zająca w Szkole Podstawowej nr 1 im. Juliusza Słowackiego w Stargardzie.  Patronem medialnym konkursu było Twoje Radio Stargard. Gościem honorowym był Dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Stargardzie – p. Bronisław Stefanowicz oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Pani Jadwiga Roszak.

W konkursie wzięli udział uczniowie ze stargardzkich szkół podstawowych: SP1, SP3, SP6, SP8, SP10 i SP11 oraz uczniowie z SP w Kobylance i SP w Reptowie.

W kategorii solistów 9-11 lat  II miejsce wyśpiewała  Maja Pozdrowicz z klasy IVA

w kategorii 12-14 lat III miejsce zajęła Jagoda Żak z klasy V B

w kategorii 15 lat i więcej II miejsce zajęła Anna Bronska z klasy III AG.

W kategorii zespołów wokalnych do lat 12  Wyróżnienie zdobył  Duet wokalny – Milena Bryła i Maja Pozdrowicz z klasy IV A

Opiekunem artystycznym uczennic jest Pani Iwona Aładowicz. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.