Sukces Michała

Michał Ignaś, uczeń klasy 5 b, wziął udział w ogólnopolskim konkursie bibliotecznym „Dom nie z tej ziemi” zorganizowanym przez  Wydawnictwo Nasza Księgarnia. Pod opieką Pani Grażyny Krakowiak Michał napisał pracę literacką, która była obrazem jego pomysłu na możliwe zakończenie książki „Dom nie z tej ziemi” Małgorzaty Strękowskiej-Zaremby”. Jury wyraziło uznanie dla kreatywności Michała oraz jego dojrzałemu spojrzeniu na opisany w książce problem i nasz uczeń został w konkursie wyróżniony. To nie lada osiągnięcie, ponieważ konkurs miał zasięg ogólnopolski. W nagrodę Michał otrzymał tablet, książki oraz pamiątkowy dyplom, a dla szkoły wygrał książki o wartości 3000 zł. Bardzo cieszymy się z sukcesu naszego ucznia.