SP3. Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Szkoła Podstawowa nr 3 już po raz kolejny włączyła się do akcji IX już z kolei Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. W dniach 30.09-03.10 uczniowie wszystkich klas zgodnie z harmonogramem przygotowywali się do zmagań z tabliczką mnożenia. W piątek 4 października uczniowie wchodzący w skład Komisji Egzaminacyjnej odpytywali z tabliczki mnożenia swoich kolegów, koleżanki, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców. Każdy uczestnik zabawy losował jeden los, jeżeli odpowiedział poprawnie na 5 pytań otrzymał odznakę Eksperta Tabliczki Mnożenia oraz słodki cukierek. W tym dniu uczniowie w ramach lekcji matematyki uczestniczyli w różnych zabawach i  konkurencjach związanych z tabliczką mnożenia. Drużynowo rozwiązywali łamigłówki.

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę, wzbudzającą wiele emocji zarówno wśród uczniów  jak i dorosłych.