Pomogliśmy Jasiowi.

Kiermasz ozdób wielkanocnych , specjalna kawiarenka połączona ze sprzedażą przepysznych wypieków oraz ciast. Te oraz jeszcze wiele innych atrakcji przygotowali  uczniowie stargardzkiej trójki dla Jasia  ze Stargardu.

Przygotowania do akcji trwały od kilku tygodni, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 przygotowali na sprzedaż własnoręcznie wykonane kartki , ozdoby wielkanocne. Natomiast rodzice uczniów przynieśli domowe wypieki w postaci ciast, ciasteczek i babek.

Skala zorganizowanej akcji charytatywnej przerosła najśmielsze oczekiwania .Przygotowane specjalnie na tą okazję ozdoby i wypieki bardzo szybko znalazły swoich nabywców. Cała akcja zakończyła się sukcesem. To zasługa nie tylko uczniów trójki, ale również ich rodziców, którzy z ogromnym sercem i zaangażowaniem wsparli szkolną inicjatywę.

Wszystkie zebrane tego dnia pieniążki zostaną przekazane na konto fundacji wspierającej leczenie trzyletniego Jasia.