Podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2017/2018

W piątek odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2017/2018.
Nasza szkoła uplasowała się na wysokim II miejscu, które wzięły udział w Mistrzostwach Powiatu Stargardzkiego w Igrzyskach Dzieci (uczniowie roczniki 2005-2008) oraz III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (uczniowie roczniki 2002-2004)
Pierwsze miejsce w tej młodszej kategorii zajęła Szkoła Podstawowa nr 5, która wyprzedziła nas o 8 punktów. Trzecie miejsce przypadło SP 4.
Wśród Igrzysk Młodzieży Szkolnej pierwszej miejsce przypadło SP 11, drugie SP 10.
Dodatkowo warto dodać, że w klasyfikacji wojewódzkiej na 305 szkół, nasi młodzi sportowcy zajęli wysokie 14 miejsce!
Do największych sukcesów należy zaliczyć:
II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Igrzyska Dzieci
IV miejsce w Mistrzostwach Województwa w Mini Koszykówce – Igrzyska Dzieci.
Serdeczne gratulacje.
Naszą szkołę podczas tej uroczystości reprezentowało pięcioro uczniów:
SZLANDERBACH DOMINIKA
LASZKIEWICZ WIKTORIA