MISTRZOSTWO POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW !!!

Bardzo udanie rozpoczęli tydzień uczniowie naszej szkoły, albowiem w poniedziałek 23 kwietnia, wzięli udział w Mistrzostwach Powiatu w Mini Piłce nożnej chłopców, które odbyły się na stadionie „Błękitnych”. Zawody organizowane były przez MOS w Stargardzie.

Tryumf naszym piłkarzom przyszedł nadspodziewanie łatwo, ponieważ w innych szkołach grało wielu piłkarzy na co dzień trenujących w grupach młodzieżowych AK Błękitni i głownie z tego powodu nie byliśmy stawiani w roli faworytów.

W pierwszym meczu jednak pokazaliśmy swój charakter pokonując SP 4 wynikiem 3-0.

W drugim meczu twarde warunki postawiła SP 5, lecz ją również pokonaliśmy ale w stosunku 1-0.

Kolejny rywal grupowy, nie postawił nam trudnych warunków i uległ 7-0.

Awans do półfinałów wobec tego uzyskaliśmy z pierwszego miejsca, trafiając na SP 8. Po bardzo wyrównanym meczu, lecz zakończonym bezbramkowym remisem przyszło nam oglądać rzuty karne. W nich więcej zimnej krwi zachowali podopieczni Michała Trypucia, wygrywając 2-0.

Finał, to powtórka meczu grupowego! W nim również dosyć pewnie wygraliśmy tym razem 3-1. Stracona bramka w finale, była jedyną straconą w dzisiejszym turnieju, co jest dużą zasługą naszej obrony, ale w najważniejszej mierze bramkarza Fabiana Krawczyka.

Trójka wystąpiła w składzie:

Fabian Krawczyk, Kacper Żur, Maciej Sykut, Mariusz Penier, Dawid Penier, Jakub Jabłoński, Sławomir Kapera, Alan Włudarski, Krystian Górlikowski, Kacper Sipko, Mateusz Michalkiewicz, Mateusz Bryła, Jakub Stefański, Filip Ostrowski, Fabian Szarszewski.

Opiekun – Michał Trypuć