Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych – 10.10.2017

W dniu 10.10.2017r. na stadionie Pomorza w Stargardzie rozegrano Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowały cztery drużyny. W kategorii Igrzysk Dzieci czyli rocznik 2005 i młodsi chłopcy zajęli I miejsce i będą reprezentować powiat stargardzki w finale wojewódzkim, który odbędzie się 19.10.2017r. w Tychowie w powiecie białogardzkim.

Reprezentację szkoły tworzyli:

JABŁOŃSKI JAKUB,  MARSZAŁEK DOMINIK, KAPERA SŁAWEK, KRAWCZYK FABIAN, MAZUR MATEUSZ, OSTROWSKI FILIP, STEFAŃSKI JAKUB, PENIER MARIUSZ, KORCZYŃSKI DAWID, PENIER DAWID, POTAP BARTEK.

Sztafeta dziewcząt w tej samej kategorii nie ukończyła biegu z powodu kontuzji odniesionej przez jedną z uczennic.

Wśród dzieci starszych czyli z rocznika 2002- 2004 chłopcy jak i dziewczęta zajęli III miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W obu  biegach starowało po 8 szkół z powiatu stargardzkiego.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali naszą szkołę i życzymy udanego występu chłopcom z rocznika 2005 w finale wojewódzkim.

„W zdrowym ciele zdrowy duch – czyli sport wzmacnia twój charakter”. Dąż do jak najwyższego celu.