MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH O PUCHAR STAROSTY STARGARDZKIEGO – 26.04.2018

26.04.2018 r. na stadionie Pomorza w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Stargardzkiego.

Oddzielnie klasyfikowane były dziewczęta i chłopcy.

Uczniowie reprezentujący szkołę podstawowa nr 3 w Stargardzie w roczniku 2004  – klasa  VII wśród chłopców zajęli I miejsce zdobywając w sumie 158 pkt.

Także młodzież ( chłopcy)  w roczniku 2003-2002 czyli klasy II i III gimnazjum również wywalczyli I miejsce zdobywając 292 pkt.

Były to zawody drużynowe, gdzie do klasyfikacji zespołowej wliczano najlepszą „30” wśród startujących  zawodników. W Każdym roczniku szkoły mogły wystawić po 10 uczniów w biegu.

Uczniowie SP 3 Stargard spisali się rewelacyjnie odnosząc niespodziewany sukces w swoich kategoriach. Zdaniem nauczyciela wychowania fizycznego – Armanda Banaszka dali z siebie „maksymalną moc” i biegli do mety nie zważając na padający deszcz spisali się na medal.

Należą im się duże słowa uznania i gratulacje za osiągnięty wynik.

Indywidualnie wśród klas VII trzecie miejsce zajął M. TOMPOROWSKI a szóste G. GNIADEK.

W klasach II Gimnazjum drugie miejsce zajął Maciej Kudła, trzecie Jakub Lipski a szóste Kacper Bieńko.

W kategorii  klas III szóste miejsce wywalczył Michał Fortuniak.

Uczniowie reprezentujący klasy VII:

GNIADEK GABRIEL, HERBSZTAIN MIESZKO, MACUDZIŃSKI KACPER, POLAS TOMASZ, PUSTELNIK FILIP, WIKLAK PIOTR, SYKUT KACPER, BANASIAK SZYMON, OLEJNICZAK KACPER, TOMPOROWSKI MATEUSZ.

Chłopcy reprezentujący II i III klasy gimnazjum to:

KUDŁA MACIEJ, KUDŁA JAKUB, LIPSKI JAKUB, ZIMA DOMINIK, BIEŃKO KACPER, PIESZKO KAMIL, KNEZ FILIP, BACZYŃSKI TOMEK, SZYDŁOWSKI DAWID, ZIELIŃSKI KACPER – KL. II i

PIWOWARCZYK ADRIAN, PELIKAN PIOTR, LICHACZOW FILIP, MALINOWSKI JAKUB, MALINOWSKI KRZYSZTOF, SZCZEPAŃSKI ARKADIUSZ, FORTUNIAK MICHAŁ – KL. III.

ze sportowym pozdrowieniem

Armand Banaszek