Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla świetlic pt.”Martwa natura”.

W marcu szkolna świetlica w SP3 juz XIX raz zorganizowała i przeprowadziła konkurs plastyczny . Do Udziału  zostały zaproszone wszystkie szkoły podstawowe z naszego miasta. Uczniowie mieli za zadanie namalować martwą naturę. W tym roku była to kompozycja kwiatów w wazonie. Uczestnicy konkursu mieli godzinę zegarową na wykonanie pracy. Jury w składzie nauczycielek świetlic wybrało trzy najlepsze prace. Ocenie podlegała kompozycja pracy, zgodność z tematem, próba uchwycenia światła i cienia, dobór techniki oraz ogólne wrażenie. Jury bardzo wysoko oceniło poziom i umiejętności młodych artystów.  Wyróżnienie otrzymali Liliana Zakrzewska z SP2, Lea Szulc z SP5 i Noemi Sowin z SP 8. Dyrektor szkoły pan Romuald Bobrowicz wręczył uroczyście dyplomy i nagrody rzeczowe dla wyróżnionych uczniów. Pozostali uczniowie oprócz dyplomów wzięli udział w losowaniu upominków, które sprawiły wiele uśmiechu i radości.  Spotkanie zakończył słodki poczęstunek oraz pamiątkowe zdjęcie.
     Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w plastycznych działaniach.
Organizatorzy Iwona Hoc, Kamila Zaguła i Klaudia Rychta.

?