MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY w SP 3 XVIII edycja

„Martwa natura” pod takim hasłem 12.03.2018r. odbył się XVIII konkurs plastyczny w SP 3, dla uczniów uczęszczających do świetlic szkolnych. W tym roku po raz pierwszy dzieci malowały farbami kompozycję owoców. Uczniowie mieli na wykonanie dzieła pełną godzinę. Musieli wykazać się umiejętnościami budowania kompozycji, malowania światłocienia i doboru kolorów. Wszystko po to , aby stworzyć harmonijna całość. Organizatorka konkursu Iwona Hoc, podkreśliła cele jakie przyświecały podczas tego spotkania. Kształcenie umiejętności posługiwania się elementarnymi środkami plastycznymi dla wyrażania własnych przeżyć. Promowanie malowania martwej natury a także integracja środowisk świetlicowych. Jury składające się z nauczycielek świetlic stargardzkich szkół doceniło wysokie umiejętności plastyczne uczestników konkursu. Były to trudne i na wysokim poziomie zmagania. Pan dyrektor SP3  Romuald Bobrowicz uroczyście wręczył dyplomy i nagrody książkowe. Wyróżnienie otrzymali : Karpowicz Oliwier z SP 11, Machowicz Joanna z SP 5 oraz Szłapka Antonina z SP 6. Artystyczne Spotkanie w świetlicy zakończył słodki poczęstunek i pamiątkowe zdjęcie .
Wszystkim uczestnikom gratulujemy plastycznych zdolności a wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów na polu działań artystycznych.
Prace wszystkich uczestników konkursu będzie można oglądać w SP3 do końca marca.