Dzień Mamy i Taty w grupie „0a” – PM 2 (oddział przedszkolny w SP 3)

Za oknem zielono, świeci słońce, jest to najpiękniejszy  dzień w roku, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje , że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Mama i Tata ze wzruszeniem słuchają czułych słów , kierowanych pod ich adresem. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Rodzicom, swoje uczucia i podziękowanie za trud włożony w ich wychowanie, za poświęcony czas, wspólne zabawy, spacery, za dobre rady i pomoc w trudnych chwilach. Dumni Rodzice ze wzruszeniem podziwiali występy swoich latorośli.  Na pamiątkę spotkania goście zostali obdarowani upominkami, które dzieci wykonały dla nich własnoręcznie. Takie spotkania pełne uśmiechów, wzruszeń i radości wzmacniają więzi emocjonalne z rodziną , uczą dzieci sposobów wyrażania uczuć oraz szacunku dla najbliższych.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom KSIĄŻNICY  STARGARDZKIEJ za udostępnienie sali teatralnej.