Drużyna SP 3 Stargard została MISTRZEM WOJEWÓDZTWA.

Finał Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej – chłopców 07.06.2019 – Stargard

Dnia 07.06 2019 r. na stadionie Błękitnych w Stargardzie odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej Chłopców rocznik 2003-2005 w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Startowały 4 najlepsze zespoły: SP 3 Stargard z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego, SP 1 Barlinek, Gimnazjum nr 6 Koszalin i SP 2 Połczyn Zdrój. Grano „każdy  z każdym” 2 x po 15 minut.

Drużyna SP 3 Stargard z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego została MISTRZEM WOJEWÓDZTWA. W pierwszym meczu bezbramkowo zremisowaliśmy ze szkołą z Barlinka, w drugim pokonaliśmy SP Połczyn Zdrój 3:0, a w decydującym starciu, który rozstrzygał  kto zostanie mistrzem zespół z SP 3 Stargard pokonał Gimnazjum nr 6 Koszalin 4:1, choć do przerwy przegrywaliśmy 1:0. Uczniom naszej szkoły należą się duże słowa uznania i gratulacje za osiągnięty sukces.

Trenerem zespołu jest  Grzegorz Flas, który  przez 3 lata prowadził tą drużynę w szkole mistrzostwa sportowego. Dzięki wsparciu nauczyciela Arkadiusza Rozwoda, który formalnie pełnił funkcję II trenera oraz obecnego dziś na zawodach nauczyciela Armanda Banaszka, który był  opiekunem drużyny, zespół zaprezentował swoje najlepsze walory i wygrał cały turniej.

Puchary i medale wręczali pan  Romuald Bobrowicz Dyrektor SP 3 Stargard i prezes WSZS Szczecin Marcin Kuduk.

Skład tworzyli:
BIEŃKO KACPER,  JANOCH KAMIL,  KNEZ FILIP, LIPSKI JAKUB, MAGNUSKI  OSKAR,  MAZUR BARTEK,  PIESZKO KAMIL,  PTASZNIK MATEUSZ,  SENIUK KORNEL, WIŚNIEWSKI MIŁOSZ,  WOJCIECHOWSKI  KACPER, WRÓBEL  DAWID, WRÓBLEWSKI  STANISŁAW.