Dla Niepodległej

Uczniowie ze świetlicy w ramach obchodów 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę wykonali montaż słowno-muzyczny. Zaprosili dzieci z klas zero i wspólnie zaśpiewali hymn Polski. Była też rozwinięta kilkunastometrowa flaga wykonana na zajęciach  plastycznych. Uroczystość uświetniły recytowane wiersze patriotyczne przez uczniów oraz wspólne wysłuchanie opowiadania o Niepodległości. Na koniec wszyscy mogli popisać się zdobytą wiedzą o historii Polski biorąc udział w konkursie. Spotkanie zakończyła wspólnie zaśpiewana piosenka „Jestem Polką i Polakiem”.
Po uroczystości dzieci z klasy zerowej mogły podziwiać wystawę prac plastycznych pt. Wolna Polska, która znajduje się na korytarzu szkoły.