Cztery Pory Roku / Zimowe Bezpieczeństwo

Cztery Pory Roku / Zimowe Bezpieczeństwo

Mikołajki na sportowo”

6 grudnia odbyły się Zawody Sprawnościowe dla klas 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 oraz Turniej Koszykówki dla dziewcząt i chłopców z klas 8 i gimnazjum. Celem imprezy były zmagania sportowe w formie zabawowejnawiązujące do tradycji mikołajkowych. Sala gimnastyczna swoim wystrojem nawiązywała do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jednocześnie widniały akcenty biało-czerwone symbolizujące obchody 100-lecia Niepodległości Polski. Nauczyciele wychowania fizycznego tradycyjnie przygotowali ciekawe i dobrane do wieku wyścigi.Świąteczna muzyka umilała rywalizacje sportowe, a Mikołaj wręczał słodycze i paczki uczestnikom. Na zakończenie każdego spotkania Mikołaj organizował „łańcuch przyjaźni” symbolizujący jedność i zgodę wśród całej społeczności uczniowskiej i nauczycieli. Dla starszej grupy wiekowej przeprowadzony został Mikołajkowy turniej koszykówki  dziewcząt i chłopców. W tym dniu w całej szkole panowała atmosfera emocji sportowych,radosnego świętowania, mikołajkowej muzyki.

Nauczyciele Wychowania fizycznego życzą wszystkich nauczycielom, uczniom oraz ich rodzinom wesołych, spokojnych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

 

 

To Top