BIEG DNIA OLIMPIJSKIEGO

OLYMPIC DAY
BIEG DNIA OLIMPIJSKIEGO
DZIWNÓW – 18.06.2019

W dniu 18.06.2019r. w Dziwnowie odbyły się biegi w ramach Dnia Olimpijskiego. Na imprezie sportowej nie zabrakło uczniów i uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Stargardzie.

W zawodach startowało ponad 1000 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowało  37 uczniów. Młodsze dzieci miały do pokonania dystans 300m, a starsze 1000m.

W kategorii chłopców rocznik 2010-2011 I  miejsce zajął SZYMON OBŁAWSKI, III miejsce NATAN KOLASIŃSKI.

W tej samej grupie ale wśród dziewcząt III miejsce zdobyła MARTA OSTĘP, a IV miejsce  OLIWIA JANAS.

W kategorii chłopców rocznik 2006- 2007 I miejsce zajął DOMINIK MARSZAŁEK, V miejsce BŁAZEJ WOŻNIAK.

Wśród dziewcząt z rocznika 2003 – 2005 III miejsce wywalczyła  ANGELIKA OBŁAWSKA.

A w biegu najstarszych chłopców V miejsce zajął JAKUB JABŁOŃSKI.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali  pamiątkowe medale i koszulki sportowe.

Opiekunami zespołu byli nauczyciele wychowania fizycznego – Lucyna Mechowska i Armand Banaszek.