ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW GRUPY 0B

Co dwa miesiące dzieci z grupy 0b przygotowują dla rodziców zajęcia, podczas których  wspólnie spędzają czas.

22.09.2017r. spotkaliśmy się aby z okazji Światowego Dnia Bez Samochodu  wykonać samochód „z tego co pod ręką”. Rodzice z chęcią podjęli  się wyzwania i już niedługo potem wszyscy razem prezentowali swoje prace przy gromkich brawach . Aby miło zakończyć spotkanie dzieci przedstawiły swoje możliwości wokalne.

28.11.2017r. po raz drugi dzieci zaprosiły swoich rodziców, tym razem aby wspólnie poczytać. Każdy przyszedł przebrany –  w związku z niedawnym Dniem Postaci z Bajek. Rodzice tym razem udali się do kawiarenki, w której zajadali pyszności od mamy Szymona a dzieci w tym czasie kolorowały. Na zakończenie spotkania nastąpił krótki przegląd muzyczny.