XVII Edycja Świetlicowego Konkursu

Świetlica szkolna po raz XVII zaprosiła uczniów ze stargardzkich szkół na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny. Tegoroczna edycja odbyła się pod tytułem Ilustracja wiersza Jana Brzechwy  „Staś  pytalski”.
Głównym celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych i twórczej wyobraźni uczniów. A także rozwijanie umiejętności wizualizacji swoich wyobrażeń powstałych w wyniku wysłuchanego utworu poetyckiego w formie pracy plastycznej. Uczniowie mieli okazję poznać twórczość Jana Brzechwy oraz doskonalić umiejętności słuchania i czytania ze zrozumieniem.
Pracę plastyczną wykonali uczniowie z klas I-III. Techniką kredki ołówkowe, świecowe i pastelowe.
Najwiecęj punktów za pomysł, estetykę i ogólne wrażenie otrzymała : Lisa Prejzner ze SP5, zajmując I wyróżnienie. Drugie wyróżnienie ex aequo otrzymała Mila  Mazur z SP 4 oraz Wiktoria Nowaczyk z SP 8. Trzecie wyróżnienie otrzymała uczennica Daria Budzikowska z SP3.
Serdecznie gratulujemy. Zapraszamy za rok na XVIII już edycję konkursu.