WYSTAWA W KSIĄŻNICY STARGARDZKIEJ

3 lutego 2017r. odbyła się wystawa prac plastycznych wykonanych w świetlicy szkolnej.
Prace były prezentowane w dziale Dziecięco -Młodzieżowym Biblioteki Miejskiej. Dzieci uczęszczające na codzień do świetlicy wykonują wiele interesujących prace o rożnym stopniu trudności, w ciekawych technikach, wyróżniające się pomysłowością i talentem plastycznym.
Dlatego tez p.Iwona Hoc pod kierunkiem, której te prace powstały, zainicjowała wspólnie z p. Grażyną Krakowiak wystawę pt.”Twórczość plastyczno-literacka biblioteki i świetlicy w SP3″.
Pod takim tytułem uczniowie oprócz wystawy mogli wysłuchać próby własnej twórczości literackiej starszych koleżanek i kolegów z klasy IV-VI. Uczniowie przygotowani przez p.Grażynę Krakowiak prezentowali swoje zamiłowanie do słowa pisanego. Zgodnie z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa.
Spotkanie uświetnili gospodarze Książnicy Stargardzkiej, pani wicedyrektor Beata Margula oraz rodzice i dziadkowie uczniów.
Wystawę będzie można oglądać do końca lutego. A w przyszłym roku szkolnym zaprosimy większe grono uczniów do tworzenia poezji, plastycznych pejzaży a może i utworów muzycznych.