Wyjątkowy Dzień Chłopaka w „trójce „

W Szkole Podstawowej nr 3  uroczyście obchodzono Dzień Chłopaka. Dziewczęta  wychowawcy klas, rodzice i  Samorząd Uczniowski  przygotowali dla chłopców upominki oraz złożyli im  najserdeczniejsze życzenia.

W tym dniu nie zabrakło w klasach ciekawych zabaw, konkurencji jak również wspólnych tańców. Chłopcy pod czujnym okiem koleżanek rywalizowali ze sobą             w różnych konkurencjach zarówno artystycznych jak i sportowych. Czekał na nich także słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Samorząd uczniowski oraz szkolne koło PCK zorganizowali konkurs na SUPER CHŁOPAKA  . I miejsce w klasach 1-3 zajął Paweł Nędza z klasy 2 c, a w klasach 4-8 Jakub Rochoń z klasy 6 c. Pani Dyrektor Beata Margula oraz Pani Dyrektor Agnieszka  Zaręba wręczyły chłopcom pamiątkowe medale SUPER CHŁOPAKA

Przez cały dzień w szkole  dzieciom dopisywał świetny humor.