WYGRANA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH O PUCHAR STAROSTY STARGARDZKIEGO !

26.04.2018 r. na stadionie Pomorza w Stargardzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Stargardzkiego. Uczniowie reprezentujący Szkołę Podstawowa nr 3 w Stargardzie w rocznikach 2005, 2006 oraz 2007 i młodsi spisali się na medal! Wyniki wszystkich roczników były sumowane, a wszystkie sklasyfikowane osoby do 30 miejsca punktowały dla szkoły oraz walczyły o wyróżnienia indywidualne.

Jak pierwsi na start wyszli najmłodsi reprezentanci w składzie:

Damian Indrzejczyk, Oskar Stefański, Jakub Rochoń, Alan Marszałek, Mikołaj Hensler, Igor Rząb, Rafał Winnicki, Kacper Kubiaczyk

Najwyżej, bo na 8 miejscu sklasyfikowany został Rafał Winnicki z czasem 3.41, a na miejscu 14 Kacper Kubiaczyk.

Kolejni na starcie pojawili się uczniowie z roczników 2006 w składzie:

Oliwier Kryński, Bartosz Potap, Mateusz Michalkiewicz, Fabian Krawczyk, Mateusz Mazur, Mateusz Słomiński, Dominik Marszałek, Michał Siwy, Krzysztof Jabłoński, Maciej Karpiński

Aż 7 naszych reprezentantów dobiegło na metę w członowej 30-stce, zajmując wysokie lokaty. Na najwyższym stopniu podium stanął Dominik Marszałek z czasem 3,14. Piątek miejsce zajął Bartosz Potap, a 8 Mateusz Słomiński, tuż za nim był Fabian Krawczyk.

Jako ostatni biegli najstarsi w kategorii Igrzysk Dzieci, uczniowie z roczników 2005. Trójka wystąpiła w składzie:

Jakub Jabłoński, Sławomir Kapera, Mariusz Penier, Dawid Penier, Rafał Wojtkun, Filip Ostrowski, Krystian Górlikowski, Kacper Sipko.

Ponownie na najwyższym stopniu podium stanął reprezentant trójki Jakub Jabłoński z czasem 3,01, a tuż za nim o dwie sekundy na mecie pojawił się Sławomir Kapera.

W tym biegu również 7 naszych uczniów pojawiło się w pierwszej 30-stce.

Trójka wygrywa z łączną liczbą punktów 296, drugie miejsce przypadło SP 1, a trzecie SP 4.