Uczniowie SP 3 mistrzami Międzyszkolnych zawodów sprawnościowych pt. „Ale frajda z Mikołajem”

Dnia 8 grudnia w hali sportowej OSiR przy ul. Pierwszej Brygady odbyły się zawody sprawnościowe pod nazwą „Ale frajda z Mikołajem”. W imprezie wzięły udział 12-osobowe reprezentacje dziewięciu stargardzkich szkół podstawowych z klas pierwszych i drugich.

Drużyny  rywalizowały  w konkurencjach szybkościowych, zwinnościowych i zręcznościowych np. bieg z czapką i workiem Mikołaja, układanie puzzli z Mikołajem, jazda na platformie, toczenie piłki, bieg z pałeczką sztafetową i zwinnościowy tor przeszkód.

Nasi mali sportowcy  wygrali wszystkie konkurencie, pokonując pozostałe ekipy z pozostałych stargardzkich szkół . Zdobyli tytuł Mistrza Stargardu w zawodach sportowych „Ale frajda z Mikołajem” w kategorii klas pierwszych i następnie w klasach drugich. Na kolejnych miejscach uplasowały się Szkoła Podstawowa nr 1 i Szkoła Podstawowa 5.

Nasi uczniowie zostali  nagrodzeni okazałym pucharem i  pamiątkowym dyplomem. Dzieci otrzymały złote medale, upominki od Mikołaja i słodycze.

Reprezentacja SP  3 Stargard w międzyszkolnych zawodach sprawnościowych

„Ale frajda z Mikołajem”