Truchtem przez Stargard

19 marca odbył się Rajd pieszy z okazji Powitania Wiosny .Udział wzięli chętni uczniowie i rodzice          z naszej szkoły. Trasa rajdu wiodła z Gogolewa do Stargardu. Grupa nasza spotkała się przed szkołą         i razem ruszyliśmy na dworzec PKP. Tam każdy sam kupował bilet, a niektórzy robili to pierwszy raz          i wspólnie udaliśmy się na peron gdzie był podstawiony pociąg do stacji Gogolewo – Ulikowo. Razem         z nami jechały inne grupy dzieci i młodzieży. Pogoda nam sprzyjała co pozwoliło czerpać wiele radości z rajdu. Gdy dojechaliśmy do stacji wszyscy wysiedli i po krótkim regulaminie ruszyliśmy pieszo najpierw do Ulikowa. Tu piekliśmy kiełbaski, bawiliśmy się ,poznawaliśmy innych uczestników a także zmęczeni mogli odpocząć. W trakcie marszu śpiewaliśmy piosenki, opowiadaliśmy dowcipy, zbieraliśmy kwitnące już gałązki i cieszyliśmy się z cudownej – wiosennej aury .Były trudne momenty ale na ratunek przychodziły miłe słowa i zachęta do dalszej drogi.

Gratuluję wszystkim uczestnikom Rajdu wytrwałości w pokonaniu tak długiej trasy- 12 km .Dziękuję wszystkim za bardzo dobre zachowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły w terenie. Dziękuję również mamom, które pomagały w opiece nad uczniami.

Za miesiąc znowu wybieramy się na nową trasę i już zapraszam chętnych .Wszystkie informacje można uzyskać u Pani L.Mechowskiej.

P1080337 P1080341 P1080345 P1080353 P1080331 P1080334 P1080336