TRÓJKA W FINALE WOJEWÓDZTWA !!!

W poniedziałek 16.04.2018 w Szkole Podstawowej nr 3, odbyły się Półfinały Mistrzostw Województwa w Mini Koszykówce chłopców.

Nasi reprezentanci w pierwszym meczu półfinałowym rozegrali spotkanie z SP Myślibórz wygrywając 48-4. Ten mecz był najważniejszy, bo dzięki tej wygranej uczniowie z SP 3 zagwarantowali sobie miejsce w Wielkim Finale Wojewódzkim.

W drugim półfinale zagrali ze sobą SP 3 Koszalin z SP 56 Szczecin gdzie po zaciętej walce wygrali Ci pierwsi i oni również awansowali do finałów.

W meczu o 3 miejsce, Szczecin wygrał z Myśliborzem 22-18

W finale, ostatnim mecz tego dnia, było niezwykle emocjonująco, bowiem prowadzenie raz po raz zmieniało się dla jednej z drużyn. Do rozstrzygnięcia potrzebna była dogrywka, w niej jednym punktem zwyciężyli zawodnicy z Koszalina, wygrywając z Trójką Stargard 45-44.

Awansujemy do finałów, które odbędą się 14 maja w Koszalinie z drugie miejsca. Podczas nich, przyjdzie nam się zmierzyć z SP 17 Koszalin oraz SP 16 Szczecin.

Do mistrzostwa potrzebne są dwa zwycięstwa, jak życie i sport pokazują nie ma rzeczy niemożliwych…

Skład reprezentacji :
Mateusz Kordykiewicz, Oliwier Borowski, Krystian Górlikowski, Sławomir Kapera, Jakub Jabłoński, Bartosz Potap, Michał Kołodziejski, Alan Włudarski, Mateusz Michalkiewicz, Mateusz Słomiński, Kacper Żur, Jacek Zagrobelski, Jakub Stefański, Jakub Wojdak, Mateusz Mazur, Mateusz Bryła

No Comments

Comments are closed.

To Top