Trójka w finałach Wojewódzkich turnieju o Puchar Tymbarku

W dniu 10 listopada 2017r, na stadionie Błękitnych Stargard, odbyły się eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku „ Z podwórka na stadion”

Turniej odbywał się w trzech kategoriach wiekowych. Nasza szkoła wystawiła swoje reprezentacje w dwóch kategoriach U10 oraz U12. W tej młodszej kategorii wiekowej chłopcy dzielnie walczyli, ale na trzy rozegrane mecze zdołali zremisować tylko jeden mecz zaznając dwóch porażek i tym samym zajęli 4 miejsce, lecz zdobyli bardzo cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Zdecydowanie lepiej poszło naszym starszym reprezentantom, którzy od samego początku prezentowali wyśmienitą formę. W pierwszym meczu pewnie pokonali SP Kobylanka 4-0, kolejnym rywalem był zespół MOS Stargard, który walczył dzielnie lecz uległ naszej szkole7-0. Ostatnim zespołem z jakim przyszło nam się zmierzyć w walce o finały wojewódzkie był zespół Akademii Piłkarskiej Brasil da Bola. Mecz od początku ułożył się pod nasze dyktando, gdzie szybko strzeliliśmy bramkę i przez resztę spotkania kontrolowaliśmy wydarzenia na boisku, ostatecznie wygrywając 2-0. Warto zaznaczyć, że nasz zespół przez cały turniej nie stracił ani jednej bramki. Po końcowym gwizdku sędziego zapanowała euforia i nasi zawodnicy szczęśliwi świętowali niewątpliwy sukces czyli awans do finałów wojewódzkich, które odbędą się pod koniec marca w Szczecinku.

Reprezentacja U12:

 1. Siwy Michał
 2. Włudarski Alan
 3. Żur Kacper
 4. Stefański Jakub
 5. Błażej Woźniak
 6. Biernacki Jan
 7. Winnicki Rafał
 8. Gotowicki Adam
 9. Hensler Borys
 10. Kryński Oliwier
 11. Lorenc Jakub
 12. Sykut Maciej
 13. Krawczyk Fabian
 14. Marszałek Dominik
 15. Zagrobelski Jacek
 16. Stefański Oskar

 

Reprezentacja U10:

 1. Słowiński Sebastian
 2. Hensler Mikołaj
 3. Duszyński Kevin
 4. Kubiaczyk Kacper
 5. Szczepański Bartosz
 6. Dębski Jakub
 7. Wdziękoński Hubert
 8. Rząb Igor
 9. Boruszek Gracjan
 10. Haziak Marcel
 11. Kuśmierek Martin

Opiekun – Michał Trypuć

No Comments

Comments are closed.

To Top