„Trójka” – najlepsza szkoła w powiecie we współzawodnictwie sportowym

„TRÓJKA” NAJLEPSZĄ SZKOŁĄ W POWIECIE STARGARDZKIM
WE WSPÓŁZAWODNICTWIE SPORTOWYM SZKÓŁ 2014/15

9 października odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego szkół powiatu stargardzkiego prowadzonego przez Młodzieżowy Ośrodek Sportowy.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miasta i powiatu: Sławomir Pajor i Ireneusz Rogowski, dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie wyróżnionych szkół. Naszą szkołę reprezentowali: dyrektor Romuald Bobrowicz, nauczycielka wychowania fizycznego Jolanta Lada i najlepsi zawodnicy: Klaudia Starzycka i Bartosz Jastrzębski.
Nasza „trójka” wygrała tę klasyfikację zdobywając największą ilość punktów. 185,5 punktów, dało nam 10 punktów przewagi nad kolejną szkołą, a łącznie w Powiecie było sklasyfikowanych aż dwadzieścia sześć szkół.

Szkoła otrzymała okazały puchar oraz nagrodę finansową w kwocie 1500zł, przeznaczoną na zakup sprzętu sportowego ufundowaną przez władze miasta i powiatu oraz Młodzieżowy Ośrodek Sportowy.
Do sukcesu naszej szkoły przyczynił się udział i wysokie miejsca sportowców w licznych zawodach na szczeblu powiatu, regionu i województwa.
Sportowcy reprezentowali nas w lekkiej atletyce, mini koszykówce, mini piłce nożnej, mini piłce ręcznej, mini piłce siatkowej oraz unihokeju.

Dodatkowo, Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie prowadzi klasyfikację wojewódzką współzawodnictwa szkół podstawowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W Roku Szkolnym 2014/2015 nasza szkoła zajęła wysokie dziewiąte miejsce w województwie zachodniopomorskim na 309 startujących szkół.

Wszystkim uczniom biorącym udział w licznych zawodach sportowych w ubiegłbym roku szkolnym, nauczyciele wychowania fizycznego serdecznie dziękują za zaangażowanie oraz życzą sukcesów na dalszym etapie rozwoju.

IMG_6495 IMG_6494IMG_6512 IMG_6481IMG_6504 IMG_6503