SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY DLA UCZNIÓW KLAS II I III „MAŁY ORTOGRAFEK”

Uczniowie naszej szkoły wciąż doskonalą swoje umiejętności poprawnego pisania pod względem ortograficznym. Od wielu lat mogą sprawdzić się w tej dziedzinie biorąc udział w Szkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł „Małego Ortografka klas II” oraz „Małego Ortografka klas III”. Konkurs przebiega w trzech etapach:

·       eliminacje klasowe

·       walka o tytuł na szczeblu szkoły

·       udział w konkursie na szczeblu miasta ( zdobywcy pierwszego i drugiego miejsca w szkole).

W styczniu wychowawcy klas II i III przeprowadzili konkurs ortograficzny na poziomie swojej grupy i wyłonili zwycięzców.

Konkurs na szczeblu szkoły odbył się  13.01.2016roku.  Do walki o zaszczytny tytuł „Małego Ortografka Szkoły Podstawowej nr 3”  stanęło 17 uczniów z klas II i 13 uczniów z klas III.

ZWYCIĘZCY

Klasy II