Świetlica także świętuje Dzień Patrona szkoły!

18 maja cała szkoła świętowała Dzień Patrona, którym jest Kornel Makuszyński. Z tej okazji w świetlicy tradycyjnie odbył się  konkurs pt. „Pojedynek komputerowy z Koziołkiem Matołkiem”. Aż 32 uczniów klas 0-III miało możliwość wypróbowania swoich sił w konkurencjach wymagających znajomości liter, cyfr, figur geometrycznych, umiejętności czytania, wiedzy ogólnej oraz dobrej pamięci, koncentracji czy refleksu. Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy. Zostali nimi:

Maciej Ignasiak kl. 0, Marek Okraj – gr.0, Maja Pozdrowicz – kl.1a, Filip Łyk – kl. 1b, Gabriela Tertoń – kl. 1d,  Jakub Głębocki – kl. 2a, Rafał Ignasiak – kl. 2d. Gratulujemy!

Trening czyni mistrza. Wszystkich zapraszamy więc do ćwiczeń, zwłaszcza tych, którym się tym razem nie udało. Może w następnym roku każdy pokona Koziołka Matołka.

DSC02096 DSC02091 DSC02085