Świetlica i Międzynarodowy Konkurs Matematyczny!

W tym roku po raz pierwszy uczniowie w świetlicy zostali zachęceni do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym pt. „Matematyka w obiektywie” organizowanym już od kilku lat przez Uniwersytet Szczeciński. Najmłodsi uczniowie poszukiwali matematyki w sztuce, zjawiskach przyrodniczych i fizycznych, bo taki był temat przewodni tegorocznej edycji. Robili zdjęcia, nadawali im tytuły oraz redagowali do nich opisy. To było bardzo trudne zadanie dla tak małych dzieci, ale pomimo tego postanowiliśmy spróbować. Ostatecznie kilka swoich zdjęć na konkurs wysłały: Milena Bryła i Anastazja Guzik z klasy 3a. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesu. Prace dziewczynek można obejrzeć na szkolnej wystawie.