Spotkanie Klubu Rodzica

W dniu 12.10.2015 roku odbyło się I spotkanie Klubu Rodzica mówiące o wewnętrznych zasobach dziecka. Każde dziecko posiada gigantyczne możliwości – często większe, niż się tego spodziewamy.   Na potrzebę Klubu Rodzica  stworzyliśmy warsztaty pomagające określić, jakim Wzorcem Myślenia posługuje się Twoje dziecko i jakie są tego następstwa. Na naszych zajęciach Rodzice  dowiedzieli się, jak rozwinąć potencjał poszczególnych wzorców myślenia i przełożyć tę wiedzę na szkolny sukces swojego dziecka. Uczestnicy warsztatów zgodzili się ,że ważne jest, by stwarzać dzieciom  dogodne warunki do odkrywania własnych zasobów. Tylko w ten sposób w pełni rozwiną skrzydła i umocnią swoją wewnętrzną siłę.

Kolejne spotkanie  Klubu Rodzica odbędzie się 23 listopada 2015 roku o godzinie 17.00 w Czytelni Szkoły. Temat :,,Konstruktywne stawianie granic’ Sztuka mówienia „nie”… z miłości.

Podczas spotkania dowiesz się m.in.: na czym polega sztuka odmawiania? Jakich słów używać, kiedy chcesz zabronić czegoś swojemu dziecku? Jak okiełznać dziecięcą frustrację? Czy dziecko też ma prawo do odmowy?

Warsztaty prowadzą Panie:

pedagog mgr Kamila Zyguła