Ślubowali w Dzień Nauczyciela

14 października 2016 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Stargardzie odbył się uroczysty apel, na którym miało miejsce  ślubowanie klas pierwszych. Pierwszaki wkroczyły dumnie do sali:, klasa I a z wychowawczynią panią Ireną Przybyłowską – Nowak , klasa I b z wychowawczynią panią Reginą Kaliszczyk. Przywitali ich uczniowie klas starszych, rodzice i dyrekcja szkoły. Dzieci wykazały się wiedzą na temat swego pochodzenia, bycia Polakiem oraz uczniem. Uroczyście ślubowali na sztandar szkoły. Symbolicznym ołówkiem na uczniów pasował ich pan dyrektor Romuald Bobrowicz i pani wicedyrektor. Beata Margula. Pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej. Najmłodsi uczniowie podziękowali także swoim rodzicom za pomoc i wsparcie w trudnym  i odpowiedzialnym zadaniu, jakim jest nauka.

Apel stał się także okazją, podczas której Samorząd Uczniowski złożył wszystkim nauczycielom życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Pan Dyrektor także przyłączył się do życzeń i wręczył nauczycielom Nagrody Dyrektora w uznaniu osiągnięć w pracy dydaktyczno – wychowawczej.

cimg5316 cimg5328