Podziel się posiłkiem

„Podziel się posiłkiem” pod takim hasłem odbyła się akcja, którą zorganizowało szkolne koło PCK , w którą aktywnie włączyli się uczniowie klas I -III i IV- VI. Akcja odbyła się w dniu 16 października bieżącego roku.

W ten sposób uczniowie „ trójki”  przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji  mająca na celu zwrócenie uwagi na problem niedożywienia oraz wydania jak największej liczby posiłków potrzebującym dzieciom w Polsce, tak by mogły rozwijać się zdrowo.

Członkowie szkolnego  koła PCK wraz z opiekunem Urszulą Jurkiewicz przygotowali smaczne  i zdrowe kanapki z produktów, które przynieśli do szkoły uczniowie oraz ich  rodzice. To co zrobili szybko zniknęło podczas przerwy!!!   Wszystko było bardzo smakowite!

IMG_1949 IMG_1950  podziel sie kanapka 1 IMG_1958

SAM_2710 20151016_094918