„Podziel się posiłkiem- Kanapka Biało-czerwona”

„Podziel się posiłkiem- Kanapka Biało-czerwona” pod takim hasłem odbyła się akcja, którą zorganizowało szkolne koło PCK oraz SU  , w którą aktywnie włączyli się uczniowie klas IV-VIII  i 3 gim. Akcja odbyła się  17 października bieżącego roku.

W ten sposób uczniowie „ trójki”  przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji  mającej na celu zwrócenie uwagi na problem niedożywienia oraz wydania jak największej liczby posiłków potrzebującym dzieciom w Polsce, tak by mogły rozwijać się zdrowo.

Członkowie szkolnego  koła PCK oraz SU wraz z opiekunami Urszulą Jurkiewicz i Eweliną Maligłówką  przygotowali smaczne  i zdrowe kanapki w narodowych barwach dla uczczenia 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. To co zrobili szybko zniknęło podczas przerwy!!!   Wszystko było bardzo smaczne!

Opiekunowie SU oraz PCK