Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego SP 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Stargardzie II miejsce w Powiecie Stargardzkim XIV miejsce w Województwie Zachodniopomorskim

Dnia 6 października 2017 roku, odbyło się podsumowanie współzawodnictwa sportowego, które organizowane jest przez Młodzieżowy Ośrodek Sportowy w Stargardzie oraz Szkolny Związek Sportowy w Szczecinie.

Udział w uroczystości wzięły szkoły, które w klasyfikacji szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych oraz szkół średnich sklasyfikowane zostały na trzech pierwszych miejscach.

W klasyfikacji szkół podstawowych najlepsza okazała się SP 4, która zgromadziła 194 punkty. Drugie miejsce padło łupem SP 3, gdzie nasz wynik to 160 punktów. Miejsce na najniższym stopniu podium zajęła SP 5, uzyskując 158,5 punktów.

Wszystkim sportowcom, którzy brali udział w zawodach sportowych w roku szkolnym 2016/2017 bardzo serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek i pasję, która pozwoliła naszej szkole zająć tak wysokie miejsce.