Pierwsze sukcesy naszych sportowców w nowym roku szkolnym!!!

Młodzieżowy Ośrodek Sportowy zorganizował w dn. 12 października 2015 r. na stadionie lekkoatletycznym im. dra Jerzego Cieśli Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Udział wzięło jedenaście szkół podstawowych naszego powiatu.

Dziewczęta naszej szkoły i tym razem nie zawiodły. Dzięki dobremu przygotowaniu fizycznemu, systematycznym treningom i wytrwałości, zawodniczki naszej szkoły stoczyły sportową walkę i zwyciężył z imponującym czasem 34 min 18 sek. przed SP z Pęzina i SP 5 ze Stargardu.

Dziewczęta uczestniczyły w uroczystej dekoracji i otrzymały puchar i dyplom Mistrzostw Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych oraz prawo startu w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się w Tychowie w dniu 22.10.2015r.

Trenerem zespołu jest Jolanta Lada.

Skład zespołu:

1. Knape Natalia
  2. Rubas Julia
  3. Starzycka Klaudia
  4. Czaja Amelia
  5. Jabłońska Agnieszka
  6. Musiał Zuzanna
  7. Fal Natalia
  8. Jarzyna Natalia
  9. Wyszyńska Nikola
  10. Laszkiewicz Wiktoria

Rezerwowe:

1. Diak Weronika
  2. Małachowska Anna

Również chłopcy zaprezentowali się na miarę swoich możliwości i oczekiwań opiekuna pana Michała Trypucia. Po słabym starcie w pierwszej zmianie, gdzie wylądowaliśmy na ósmej pozycji, z każdą zmianą zmniejszaliśmy straty do liderów tego biegu, czyli SP 7 i SP 4. Po połowie dystansu zajmowaliśmy 5 lokatę, a walka w końcówce była bardzo interesująca i zacięta. Kapitalną zmianę dał Kacper Sykut, który zapewnił drużynie miejsce na najniższym szczeblu podium.

Skład zespołu :

1. Kacper Głowacki