Pierwsze i trzecie miejsce dla „Trójki”

5 października 2016 r. na stadionie lekkoatletycznym im. dra Jerzego Cieśli odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Dziewczęta naszej szkoły już po raz kolejny zaprezentowały wysoką formę biegową i wygrały zawody z dużą przewagą 47 sekundową nad kolejną szkołą. Czas sztafety dziewcząt to 35 min 21 sek.

Chłopcy również pobiegli bardzo dobrze i uplasowali się na III m-cu, czas sztafety chłopców to 33 min. 46 sek.

WYNIKI  KOŃCOWE   –  DZIEWCZĘTA 

1 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Stargardzie 35 min 21 sek.
2 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Stargardzie 36 : 34
3 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Stargardzie 36 : 28
4 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Stargardzie 37 : 21
5 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Stargardzie 37 : 42
6 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stargardzie 38 : 03
7 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Stargardzie 38 : 52

WYNIKI  KOŃCOWE   –  CHŁOPCY   

1 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Stargardzie 32 min. 23 sek.
2 Szkoła Podstawowa Nr 7 w Stargardzie 32 : 59 sek.
3 Szkoła Podstawowa Nr 3 w Stargardzie 33 : 46
4 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Stargardzie 34 : 52
5 Szkoła Podstawowa Nr 5 w Stargardzie 35 : 11
6 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Stargardzie 36 : 15
7  Szkoła Podstawowa Nr 2 w Stargardzie 38 : 49
Dziewczęta  z SP Nr 3 będą reprezentować powiat stargardzki w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się 20 października (czwartek) w Tychowie (powiat białogardzki).

Reprezentacja dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych:

1.    Jarzyna Natalia

2.    Laszkiewicz Wiktoria

3.    Małachowska Anna

4.    Natalia Fal

5.    Korzeniowska Klaudia

6.    Końciak Milena

7.    Kordykiewicz Olga

8.    Obłaska Angelika

9.    Balcewicz Patrycja

10.         Chodźko Julia

11.         Jaskólska Wiktoria

Trener  Jolanta Lada

Reprezentacja chłopców

1.       Sławomir Fortuniak

2.       Jakub Jabłoński

3.       Kacper Sykut

4.       Fabian Wojtczak

5.       Błażej Woźniak

6.       Hubert Byssenger

7.       Maciej Sykut

8.       Kuba Jaroszczuk

9.       Kacper Siedlec

10.   Filip Ostrowski

11.   Dawid Korczyński

12.   Kacper Bartosik

trener Michał Trypuć

dsc01562 dsc01567 dsc01570-1 dsc01572 dsc01575

No Comments

Comments are closed.

To Top