Organizacja pracy od 26.10.2010

SZANOWNI RODZICE

W związku z wprowadzeniem nowych zasad nauczania, ze względu na przeciwdziałanie i zwalczanie COVID 19 informujemy, że nauczanie w naszej szkole od dnia 26.10.2020r. (do odwołania) będzie odbywało się na następujących zasadach:

KLASY 0 -3

1. Klasy 0-3 pracują zgodnie z aktualnym planem lekcji.
  2. Każda klasa będzie będzie miała lekcje w jednej wyznaczonej sali lekcyjnej.
  3. Świetlica szkolna funkcjonuje na dotychczasowych zasadach.
  4. W klasach 2a, 3a, 3b, 3c nie będą odbywały się zajęcia na basenie (wychowawca poinformuje o zmianie planu lekcji).
  5. Obiady dla uczniów z klas 0 – 3 będą wydawane bez zmian.

KLASY 4 – 8

1. W klasach 4-8 z dniem 26.10.2020r. rozpoczynamy nauczanie zdalne.
  2. Nauka będzie odbywała się zgodnie z aktualnym planem lekcji.
  3. W I tygodniu dopuszczamy możliwość realizacji planu zajęć z wykorzystaniem dziennika elektronicznego LIBRUS oraz innych wypracowanych wcześniej form.
  4. W II tygodniu w miarę możliwości nauczyciele będą łączyli się z klasą za pomocą utworzonej platformy.
  5. Kontakt z nauczycielem lub wychowawcą powinien odbywać się w czasie godzin pracy nauczyciela (tzn. planu lekcji).
  6. Wszelkie informacje i pytania do nauczycieli kierujemy za pomocą dziennika elektronicznego LIBRUS.
  7. Uczniowie realizujący nauczanie indywidualne i zindywidualizowaną ścieżkę kształcenia uczestniczą w lekcjach zdalnych ze swoją klasą.

Romuald Bobrowicz