Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

22 września „Zerowiaki” z Oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 3, obchodziły Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. Nasze przedszkolaki świętowanie rozpoczęły od nadmuchiwania kolorowych baloników, które przyczyniły się później do wspaniałej zabawy.

Tego dnia, dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy i udziału w konkursach. Przdszkolaki wzięły udział w Quzie Przedszkolnym oraz zmagały się z balonami, które na końcu ozdobiły, zgodnie z własnymi pomysłami. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Na koniec dzieci ze smakiem zjadły słodką- jak nasze Przedszkolaki – watę cukrową.