Montaż słowno-muzyczny o Bożym Narodzeniu

Tradycyjnie w grudniu dzieci ze świetlicy zapraszają rodziców na spotkanie Bożonarodzeniowe. Uroczyście śpiewają kolędy i pastorałki a także recytują wiersze.
W tym roku dzieci wybitnie prezentowały swoje umiejętności artystyczne . Wieczór był nastrojowy i magiczny. Wszystkim udzielił się nastrój swiąteczny. Życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze z okazji radosnych świąt Narodzenia Bożego.
Po występach czekał na dzieci słodki poczęstunek przygotowany przy udziale rodziców. Uroczystość kończyła akcja charytatywna „Dla Jasia”. Można było nabyć ozdoby choinkowe misternie wykonane przez uczniów uczęszczających do świetlicy.
Święta to czas dzielenia się  i dostrzegania potrzeb innych. Nasi uczniowie wspaniałe się na ten czas przygotowali.