MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA W KOSZYKÓWCE 3×3!

W Stargardzie na hali OSiR, dnia 13.10.2020, odbyły się Mistrzostwa Województwa w Koszykówce 3×3.

Udział w rozgrywkach wzięli chłopcy oraz dziewczęta, startujące w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Wśród chłopców zgłosiło się 5 zespołów. Nasz szkoła nie miała większych problemów z wygraniem swoich meczów. W ostatnim spotkaniu spotkała się z SP 4 z Kołobrzegu, która postawiła trudne warunki, lecz również ten mecz przez naszych podopiecznych został wygrany, co spowodowało zdobycie po raz drugi z rzędu Mistrzostwa w koszykówce 3×3.

Wśród dziewcząt startowało 8 szkół. Nasze podopieczne rozegrały 3 spotkania w grupie. Odnosząc 1 zwycięstwo i notując 2 porażki, nie udało się przejść fazy grupowej i zakończyły rozgrywki na 5 miejscu w Województwie.

Klasyfikacja końcowa chłopców:

TYLICKA MARTYNA

WYSOCKA KORENLIA

Opiekun – Michał Trypuć

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!