MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

6 października na stadionie LKS Pomorze w Stargardzie, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Nasza szkoła wystawiła cztery sztafety. Startowali uczniowie zarówno wśród Igrzysk Dzieci, jak również w Igrzyskach Młodzieży Szkolne.

Przedstawiamy poszczególne wyniki:

Chłopcy – Igrzyska Dzieci – 3 miejsce

Skład – Bielak Szymon, Gierojewski Paweł, Hensler Mikołaj, Kubiaczyk Kacper, Michalski Cyprian, Pasternak Paweł, Rząb Igor, Słowiński Sebastian, Szczepański Bartosz, Wdziękoński Hubert, Zadrożnij Kiril

Chłopcy – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – 3 miejsce

Krętkowski Dominik, Marszałek Dominik, Winnicki Rafał, Sokołowski Kacper, Siwy Michał, Hensler Borys, Ulaszewski Jan, Domaros Filip, Stefański Oskar, Kinasz Radosław

Dziewczęta – Igrzyska Dzieci – 4 miejsce

Czechowska Wiktoria, Głowacka Weronika, Mazur Agata, Pawłowska Agata, Pawłowska Paulina, Konciak Gabriela, Strembicka Nela, Śledziona Kornelia, Tertoń Gabriela, Zarzeczna Anna, Sykut Kornelia.