Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września dzieci z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie świętowały Międzynarodowy Dzień Kropki. Świętowanie rozpoczęło się od obejrzenia filmu o Vashti. Historia była inspiracją do powstania Dnia Kropki. Historia ta uświadomiła przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które gdzieś tam drzemią głęboko i czekają na nasze odkrycie. Tak jak nasza bohaterka szukaliśmy naszych mocnych stron, by podnieść poczucie wartości wszystkich „Zerowiaków”. Podczas zajęć szukaliśmy kropek w sali, liczyliśmy je i porównywaliśmy, układaliśmy z nich obrazki i kształty. Dzieci kolorowały i malowały małe i duże kropki. Na zakończenie wręczone zostały dyplomy dla wszystkich „zakropkowanych” Zerowiaków.