Memoriał Danuty Piecyk w SP3

W dniu 13.04.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego odbył się II Memoriał Danuty Piecyk.

Na boiskach  sportowych  w SP 3  rozgrywano zawody sportowe dla klas 0- 7 i II – III gimnazjum.

Imprezę podzielono na poszczególne bloki.

Na początku rozegrano mecze w „dwa ognie” w poziomie klas IV, V i VI.

Wśród klas IV pierwsze miejsce zajęła klasa IV B, drugie klasa IV C, trzecie klasa IV D.

W klasach V, pierwsze miejsce klasa – V B, drugie klasa V A,

W poziomie klas VI, pierwsze miejsce klasa VI B, drugie klasa VI A a trzecie klasa VI C.

Jednocześnie na boisku od koszykówki rozegrano turniej w „kosza” dla dziewcząt klas  VII i gimnazjum.

Zwyciężyły dziewczęta z klasy VII C, drugie miejsce zajęła klasa III C Gimnazjum, trzecie miejsce przypadło klasie VII A, a czwarte klasie  VII B.

W tym samym czasie rozgrywany był turniej piłki nożnej chłopców dla klas VII i II i III Gimnazjum.

Grano systemem pucharowym i po zaciętej grze zwyciężyła klasa III D Gimnazjum, drugie miejsce zajęła klasa II C Gimnazjum a trzecie klasa III A Gimnazjum.

W międzyczasie zespoły 3 – osobowe rozwiązywały test wiedzy o sporcie, gdzie wygrała klasa IV D i  VI C ex aequo, a trzecie miejsce zajęła klasa V B.

Dla zwycięskich drużyn przygotowano puchary, a dla najmłodszych słodkości.

Nad całością czuwali i prowadzili te zawody sportowe nauczyciele wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej nr 3.

W przerwie pomiędzy wyścigami, grami i meczami pan Dyrektor Romuald Bobrowicz wręczył pamiątkową paterę zaproszonemu gościowi specjalnemu, którym był pan Zbigniew Piecyk, brat pani Danuty patronki kompleksu boisk sportowych  przy Szkole Podstawowej nr 3 w Stargardzie.