Konkurs piosenki anglojęzycznej pt. You Can Sing

Dnia 6 lutego już szósty raz odbył się szkolny konkurs piosenki anglojęzycznej pt.  You Can Sing.  Udział wzięli w nim soliści oraz duety. Uczestnicy  konkursu znaleźli ulubione utwory i zaprezentowali je przed społecznością szkolną, rodzicami oraz komisją konkursową w składzie: Pani Aneta Kilar, Pani Urszula Jurkiewicz oraz uczeń szkoły muzycznej Jan Biernacki. Dwunastu uczestników wykonało najnowsze hity z  list przebojów  m. in. Dance Monkey, Shallow , In my mind, Alone .Wśród wykonawców byli uczniowie klas 2,3 ,4,5 oraz 6. Większości wykonań towarzyszyły podkłady muzyczne , jedna uczestniczka zagrała na popularnym ukulele. Przyznano następujące miejsca:

Kategoria klasy 1-3

I MIEJSCE duet  Gabriela Piechowska Nadia Gral 3a

II MIEJSCE   Mateusz Zalas 3a

II MIEJSCE Michał Michalski 2b

III MIEJSCE Marietta Cieślak-Kazimierczak 3 a

Kategoria klasy 4-6

I MIEJSCE  Magdalena Winiarska 5c

II MIEJSCE    Łucja Żylak 4a

II MIEJSCE    Zofia Sowińska 5a

III MIEJSCE  Agata Zielińska 6d

III MIEJSCE  Oliwia Kokolus 4a

Wyróżnienie Anna Ignasiak ,Wiktoria Olczykowska 6d

Gratulujemy wszystkim wykonawcom wysokiego poziomu artystycznego, a zwycięzcom gratulujemy końcowego sukcesu! Zapraszamy za rok!

Aneta Kilar

Urszula Jurkiewicz