KONKURS NA KARTKĘ I OZDOBĘ WIELKANOCNĄ ROZSTRZYGNIĘTY

W naszej szkole już kolejny raz zorganizowany został konkurs na wykonanie kartki i ozdoby wielkanocnej. Zasięgiem konkurs objął całą społeczność uczniowską, włączając w działanie również dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Celem konkursu było:

·         Kultywowanie tradycji ludowych.

·         Kształtowanie umiejętności tworzenia kompozycji przestrzennych.

·         Rozwijanie zainteresowań plastycznych dzieci i młodzieży inspirowanych zwyczajami i tradycjami Wielkanocy.

·         Stworzenie dzieciom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych.

Do organizatorów konkursu wpłynęło 187 kartek i 123 ozdoby. Tak liczny odzew uczestników konkursu i duża liczba zgłoszonych prac świadczy o zainteresowaniu tradycją związaną z obrzędem świąt wielkanocnych.

Większość ozdób oraz kartek świątecznych wytworzonych tradycyjnymi technikami, było wykonanych bardzo precyzyjnie, z dbałością o każdy szczegół i dużym nakładem pracy, przy zastosowaniu różnorodnych materiałów.

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU NA WIELKANOCNĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

I miejsce –   DOMINIK GRZEGOREK – 0 A

NADIA GRAL – 0 A

II miejsce –  RAFAŁ BIERNACKI – 0 A

OSKAR KĘDZIOŁA – 0 A

III miejsce – EWA RAJTAROWSKA  – 0 A

Wyróżnienie – AGNIESZKA TYLICKA – 0A

NATALIA TYLICKA – 0A

 

KLASY I – III

I miejsce –   HUBERT KAMIŃSKI – II B

JULIETTA OWCZAREK – III C

AGATA ZIELIŃSKA – III D

II miejsce –   MAJA KUBICKA – III B

III miejsce –  WIKTORIA MIELENIEWICZ  – III B

ANNA KOSTRZEWSKA – III E

Wyróżnienie – LILIANNA JABŁOŃSKA – I B

MAJA PAKULSKA – I B

IWO BUSZKIEWICZ– I B

 

KLASY IV – VI

I miejsce – NIKOLA JABŁOŃSKA – IV A

BŁAŻEJ KOŹBA – IV B

JAKUB ANTONIEWSKI – V A

II miejsce – MARCIN WRĘCZYCKI – IV B

JAKUB JABŁOŃSKI – V A

III miejsce – KINGA MIELENIEWICZ – V C

Wyróżnienie – KONRAD CHUDZIK – V A

DAWID KORCZYŃSKI – V C

KLAUDIA KORZENIOWSKA – VI A

MARCEL WOJTAS  – VI C

 

LAUREACI SZKOLNEGO KONKURSU NA OZDOBĘ WIELKANOCNĄ ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

I miejsce –   DOMINIK GRZEGOREK – 0 A

TYMOTEUSZ NOWAK – 0 A

II miejsce –  JAKUB KOŁODZIEJCZYK – 0 B

III miejsce – EWA RAJTAROWSKA  – 0 A

MATEUSZ ZALAS – 0 A

Wyróżnienie – RAFAŁ BIERNACKI – 0A

ZUZANNA WOJDAK – 0A

 

KLASY I – III

I miejsce –   LILIANNA JABŁOŃSKA  – I B

KORNELIA ŚLEDZIONA – II A

EMMA BIELAK – III C

PATRYK FRĄTCZAK – III E

II miejsce –  OLIWIA ZASADA – BEDNARSKA  – I B

HUBERT KAMIŃSKI – II B

MAŁGORZATA MARCZEWSKA – II C

KAROLINA NOWAK – III C

JAKUB WOJDAK – III C

DOMINIKA ZAJĄC – III C

III miejsce – ZUZANNA WAWRZYNIEC – I A

ZUZANNA SOT – II B

JULIA FURMAŃCZYK – III D

AGATA ZIELIŃSKA III D

Wyróżnienie – OLIWIA KOKOLUS– I A

ALEKSANDRA PISKÓRZ – I B

WERONIKA ŻUR – I B

GABRIELA SZUMLEWSKA  – II C

SZYMON KIERCZYŃSKI – III B

 

KLASY IV – VI

I miejsce –  DOMINIK PACZKOWSKI – IV A

JAKUB ANTONIEWSKI – V A

II miejsce –  NATALIA MALKIEWICZ  – VI C

MARTYNA PIĄTEK – VI C

III miejsce – MARCIN WRĘCZYCKI – IV B

KINGA MIELENIEWICZ – V C

Wyróżnienie – ADAM GOTOWICKI – IV B

DAWID KORCZYŃSKI – V C

MARCEL WOJTAS – VI C

 

Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone podczas apelu „Tradycje Świąt Wielkanocnych”.

Wszystkie prace zgodnie z założeniami konkursu zostały przeznaczone na kiermasz ozdób wielkanocnych.

Organizatorzy konkursu serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i zapraszają do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

 

No Comments

Comments are closed.

To Top